De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, maar zijn wel te vinden onder “Mijn VSG”

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Displaying 31–60 of 76  1 2 3
Stichting Website of Facebook
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
MRC Holland foundation http://foundation.mrc-holland.com/
MRC Holland Foundation http://mrc-holland.com
Nema oundation http://nemafoundation.be
Out in Gambia http://www.outingambia.com
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia http://Geen%20website%20of%20Facebook
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
stichting smile2gambia https://www.facebook.com/smile2gambia/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Displaying 31–60 of 76  1 2 3