De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 71 1 2
Stichting Website of Facebook
EF Epafras http://epafras.nl
C G Take care foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
BCD Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
B Handen ineen voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/?fbclid=IwAR1emLmGeSH2c4laVNGbOdWa4_Yo9talmjGujIQlXv0hOE7EBp12-O6NZUY
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
B Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Bonfari https://www.bonfari.net/
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Hand to hand http://Www.stichtinghandtohand.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Go for Gambia http://goforgambia.org
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Careforgambia https://careforgambia.com/
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Dawdasg https://www.dawdasg.nl/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Displaying 1–50 of 71 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançaisעִבְרִית