De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 74 1 2
Stichting Website of Facebook
C Epafras http://epafras.nl
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Geef Gambia een betere toekomst http://www.geefvoorgambia.nl/
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
stichting Tumani Tenda Development Fund http://tumanitenda.nl
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Carribbean Creativity http://caribbeancreativity.nl
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Bonfari https://www.bonfari.net/
Care for natural http://carefornatural.com
MRC Holland Foundation
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Jappaleh Foundation https://tinyurl.com/thspen6
Kans voor Gambia https://www.kansvoorgambia.nl/
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
The fountain kinderproject http://www.gambiahelpers.be/
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Bouwstenen voor Gambia https://chare.nl/82752/Stichting-Bouwstenen-Voor-Gambia
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
Displaying 1–50 of 74 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançais