De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende organisaties. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Organisatie” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 76 1 2
Stichting Website of Facebook
EF Epafras http://epafras.nl
C Stichting Huis van Marabout – Gambia http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
BCG VZW Mamafrika http://www.vzwmamafrika.com
BCD Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
B Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
B Handen ineen voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/?fbclid=IwAR1emLmGeSH2c4laVNGbOdWa4_Yo9talmjGujIQlXv0hOE7EBp12-O6NZUY
ABC St Holland Gambian Foundation https:/hollandgambian.wordpress.com
ABC De Stichting voor kansarme ondernemers in ontwikkelingslanden. http://www.svko.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Hand to hand http://Www.stichtinghandtohand.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Bonfari https://www.bonfari.net/
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Tumani Tenda Development http://www.tumanitenda.nl/
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Take care foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Future4all http://www.future4all.org
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Displaying 1–50 of 76 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançaisעִבְרִית