De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, maar zijn wel te vinden onder “Mijn VSG”

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

C Stichting Website of Facebook 
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Kans voor Gambia https://www.kansvoorgambia.nl/
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
Stichting Smile2Gambia https://www.facebook.com/smile2gambia/
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Dawdasg https://www.dawdasg.nl/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Bonfari https://www.bonfari.net/
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Jappaleh Foundation https://tinyurl.com/thspen6
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Bouwstenen voor Gambia https://chare.nl/82752/Stichting-Bouwstenen-Voor-Gambia
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Careforgambia https://careforgambia.com/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
yiriwaa http://www.yiriwaa.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Out in Gambia http://www.outingambia.com
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Hearing Gambia Foundation http://www.hearinggambiafoundation.nl
Geef Gambia een betere toekomst http://www.geefvoorgambia.nl/
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The fountain kinderproject http://www.gambiahelpers.be/
Gambia for you http://www.gambiaforyou.com/
Future4all http://www.future4all.org
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Twente Dakar http://twentedakar.nl
stichting Tumani Tenda Development Fund http://tumanitenda.nl
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Nema oundation http://nemafoundation.be
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Go for Gambia http://goforgambia.org
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
C Epafras http://epafras.nl
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Carribbean Creativity http://caribbeancreativity.nl
Care for natural http://carefornatural.com
Butterflypad http://butterflypad.org/
Building on Education http://buildingoneducation.nl
MRC Holland Foundation