De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende organisaties. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Organisatie” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 76 1 2
C Stichting Website of Facebook 
ABC St Holland Gambian Foundation https:/hollandgambian.wordpress.com
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Dawdasg https://www.dawdasg.nl/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Bonfari https://www.bonfari.net/
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Jappaleh Foundation https://tinyurl.com/thspen6
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Nyodemax Foundation https://nyodemax.org
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Bouwstenen voor Gambia https://chare.nl/82752/Stichting-Bouwstenen-Voor-Gambia
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Careforgambia https://careforgambia.com/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
yiriwaa http://www.yiriwaa.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
BCG VZW Mamafrika http://www.vzwmamafrika.com
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Tumani Tenda Development http://www.tumanitenda.nl/
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Take care foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
ABC De Stichting voor kansarme ondernemers in ontwikkelingslanden. http://www.svko.nl
B Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Hand to hand http://Www.stichtinghandtohand.nl
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
C Stichting Huis van Marabout – Gambia http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
Hearing Gambia Foundation http://www.hearinggambiafoundation.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
B Handen ineen voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/?fbclid=IwAR1emLmGeSH2c4laVNGbOdWa4_Yo9talmjGujIQlXv0hOE7EBp12-O6NZUY
Future4all http://www.future4all.org
Displaying 1–50 of 76 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançaisעִבְרִית