De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. Wilt u meer weten. Neem gerust contact met ons op.

Stichting Website 
The Gambia Grows Foundation https://www.thegambiagrows.org
Stichting Humanitaire Hulp Gambia https://www.stichtinghumanitairehulpgambia.nl/
Stichting Hand to hand https://www.stichtinghandtohand.nl/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Pallas Divera https://www.pallasdivera.org/
MRC Holland Foundation https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Stichting Gambian Aid Foundation https://www.metgafbouweninafrika.nl/
Jappaleh Foundation https://www.jappalehfoundation.com/
Hearing Gambia Foundation https://www.hearinggambiafoundation.com/
Restaurant Tulkuya Signs https://www.facebook.com/Tulkuya/
Burong Development https://www.facebook.com/BurongDev/
Empowering Skills Foundation https://www.empoweringskillsfoundation.org/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Dawda Stichting Gambia https://www.dawdasg.nl/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Bonfari https://www.bonfari.net/
Stichting Triple C https://triplecgambia.nl/
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Stichting The Future Gambia https://thefuturegambia.nl/
Stichting voor Kansarme ondernemers in ontwikkelingslanden https://stichting-svko.jimdosite.com/
Stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Mama Africa for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Stichting Holland Gambian Foundation https://hollandgambian.wordpress.com/
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/
Stichting Care for Gambia https://careforgambia.com/
Stichting Bennie Helpt Gambia https://benniehelptgambia.org/
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Yiriwaa Foundation http://www.yiriwaa.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Take Care Foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Rotary Challenge http://www.rotarychallenge.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Huis van Marabout http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
Handen Ineen Voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/
Future4all http://www.future4all.org
Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Bouwstenen voor Gambia http://www.bouwstenenvoorgambia.nl/
4Gambia http://www.4gambia.nl
Stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Stichting Secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Nema Foundation http://nemafoundation.be
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Go for Gambia http://goforgambia.org
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia
Stichting Vrienden van Allahein Foundation
Stichting Hulp voor Gambia