Deze charitatieve organisaties zijn lid van VSGambia, zij vertegenwoordigen elk een veelvoud aan helpende handen.

De VSG is vooral een vereniging van mensen, die binnen hun eigen organisatie of individueel, The Gambia een warm hart toedragen en de handen belangeloos uit de mouwen steken!

Een volledige lijst met alle leden vind je bij “Mijn VSG”

Displaying 31–60 of 78  1 2 3
Stichting Website of Facebook
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Medics for humanity http://medicsforhumanity.org
MRC Holland foundation http://foundation.mrc-holland.com/
MRC Holland Foundation http://mrc-holland.com
Nema oundation http://nemafoundation.be
Out in Gambia http://www.outingambia.com
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Stichting Gambiakids https://www.gambia-kids.nl/
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia http://Geen%20website%20of%20Facebook
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
stichting smile2gambia https://www.facebook.com/smile2gambia/
Displaying 31–60 of 78  1 2 3