De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende VZE’s en stichtingen. Wilt u meer weten. Neem gerust contact met ons op.

Stichting Website
4Gambia http://www.4gambia.nl
Bonfari https://www.bonfari.net/
Bouwstenen voor Gambia http://www.bouwstenenvoorgambia.nl/
Building on Education
Burong Development https://www.facebook.com/BurongDev/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Dawda Stichting Gambia https://www.dawdasg.nl/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Empowering Skills Foundation https://www.empoweringskillsfoundation.org/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/
Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Gambia Container Service
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Geestelijke verzorging https://hollander1950.nl/
Hearing Gambia Foundation https://www.hearinggambiafoundation.com/
Jappaleh Foundation https://www.jappalehfoundation.com/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Mama Africa for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
MRC Holland Foundation https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Pallas Divera https://www.pallasdivera.org/
Restaurant Tulkuya Signs https://www.facebook.com/Tulkuya/
Rotary Challenge http://www.rotarychallenge.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia https://benniehelptgambia.org/
Stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Care for Gambia https://careforgambia.com/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Gambian Aid Foundation https://www.metgafbouweninafrika.nl/
Stichting Hand to hand https://www.stichtinghandtohand.nl/
Stichting Holland Gambian Foundation https://hollandgambian.wordpress.com/
Stichting Huis van Marabout http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
Stichting Hulp voor Gambia
Stichting Humanitaire Hulp Gambia https://www.stichtinghumanitairehulpgambia.nl/
Stichting Jamorai Gambia http://www.Jamoraifoundation.com
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia
Stichting Samen Vooruit door Kansen en Ontwikkeling https://stichting-svko.jimdosite.com/
Stichting Secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Small Steps 2 Success https://smallsteps2success.nl/
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Stichting The Future Gambia https://thefuturegambia.nl/
Stichting Triple C https://triplecgambia.nl/
Stichting Vrienden van Allahein Foundation
Stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Take Care Foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
The Gambia Grows Foundation https://www.thegambiagrows.org
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Vzw Werkgroep Slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com/
Yiriwaa Foundation http://www.yiriwaa.nl