De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. Wilt u meer weten. Neem gerust contact met ons op.

Stichting Website
4Gambia http://www.4gambia.nl
Bonfari https://www.bonfari.net/
Bouwstenen voor Gambia http://www.bouwstenenvoorgambia.nl/
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Burong Development https://www.facebook.com/BurongDev/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Dawda Stichting Gambia https://www.dawdasg.nl/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Empowering Skills Foundation https://www.empoweringskillsfoundation.org/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/
Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Future4all http://www.future4all.org
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Go for Gambia http://goforgambia.org
Handen Ineen Voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Hearing Gambia Foundation https://www.hearinggambiafoundation.com/
Jappaleh Foundation https://www.jappalehfoundation.com/
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Mama Africa for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
MRC Holland Foundation https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Nema Foundation http://nemafoundation.be
Pallas Divera https://www.pallasdivera.org/
Restaurant Tulkuya Signs https://www.facebook.com/Tulkuya/
Rotary Challenge http://www.rotarychallenge.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia https://benniehelptgambia.org/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Care for Gambia https://careforgambia.com/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Gambian Aid Foundation https://www.metgafbouweninafrika.nl/
Stichting Hand to hand https://www.stichtinghandtohand.nl/
Stichting Holland Gambian Foundation https://hollandgambian.wordpress.com/
Stichting Huis van Marabout http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
Stichting Hulp voor Gambia
Stichting Humanitaire Hulp Gambia https://www.stichtinghumanitairehulpgambia.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia
Stichting Secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting The Future Gambia https://thefuturegambia.nl/
Stichting Triple C https://triplecgambia.nl/
Stichting voor Kansarme ondernemers in ontwikkelingslanden https://stichting-svko.jimdosite.com/
Stichting Vrienden van Allahein Foundation
Stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Take Care Foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
The Gambia Grows Foundation https://www.thegambiagrows.org
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Yiriwaa Foundation http://www.yiriwaa.nl