De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 71 1 2
C Stichting Website of Facebook
Bonfari https://www.bonfari.net/
Bouwstenen voor Gambia https://chare.nl/82752/Stichting-Bouwstenen-Voor-Gambia
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Careforgambia https://careforgambia.com/
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Dawdasg https://www.dawdasg.nl/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
EF Epafras http://epafras.nl
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
BCD Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Future4all http://www.future4all.org
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Go for Gambia http://goforgambia.org
B Handen ineen voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/?fbclid=IwAR1emLmGeSH2c4laVNGbOdWa4_Yo9talmjGujIQlXv0hOE7EBp12-O6NZUY
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Hearing Gambia Foundation http://www.hearinggambiafoundation.nl
http://svko.nl http://svko.nl
Jappaleh Foundation https://tinyurl.com/thspen6
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
MRC Holland Foundation
Nema oundation http://nemafoundation.be
Out in Gambia http://www.outingambia.com
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Hand to hand http://Www.stichtinghandtohand.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
B Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Displaying 1–50 of 71 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançaisעִבְרִית