De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, maar zijn wel te vinden onder “Mijn VSG”

Klik op , “Stichting” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

C Stichting  Website of Facebook
yiriwaa http://www.yiriwaa.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
The fountain kinderproject http://www.gambiahelpers.be/
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
stichting Tumani Tenda Development Fund http://tumanitenda.nl
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Smile2Gambia https://www.facebook.com/smile2gambia/
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Out in Gambia http://www.outingambia.com
Nema oundation http://nemafoundation.be
MRC Holland Foundation
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Kans voor Gambia https://www.kansvoorgambia.nl/
Jappaleh Foundation https://tinyurl.com/thspen6
Hearing Gambia Foundation http://www.hearinggambiafoundation.nl
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Go for Gambia http://goforgambia.org
Geef Gambia een betere toekomst http://www.geefvoorgambia.nl/
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gambia for you http://www.gambiaforyou.com/
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Future4all http://www.future4all.org
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/nl/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
C Epafras http://epafras.nl
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Dawdasg https://www.dawdasg.nl/
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Carribbean Creativity http://caribbeancreativity.nl
Careforgambia https://careforgambia.com/
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Care for natural http://carefornatural.com
Butterflypad http://butterflypad.org/
Burong Developmen https://www.facebook.com/BurongDev/
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Bouwstenen voor Gambia https://chare.nl/82752/Stichting-Bouwstenen-Voor-Gambia
Bonfari https://www.bonfari.net/