De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende organisaties. De persoonlijke gegevens van de deelnemers ontbreken in deze lijst, klik hier voor de volledige lijst met leden.

Klik op , “Organisatie” of “Website / Facebook” om de volgorde te wijzigen en let op het pijltje voor op- of aflopend.

Verklaring van de codes: A Landbouw B Onderwijs C Gezondheid D Sport E Gemeenschapsopbouw F Emancipatie G Anders

Displaying 1–50 of 76 1 2
C Stichting  Website of Facebook
yiriwaa http://www.yiriwaa.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
Werkgroep slbs Sanyang http://www.slbs-sanyang.com
BCG VZW Mamafrika http://www.vzwmamafrika.com
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Tumani Tenda Development http://www.tumanitenda.nl/
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Take care foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia https://www.stichting-oog.nl/
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
B Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
C Stichting Huis van Marabout – Gambia http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
Stichting Hand to hand http://Www.stichtinghandtohand.nl
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Dohantu https://dohantu.nl/
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Stichting Bennie Helpt Gambia, U ook? https://benniehelptgambia.org/
stichting 4 Gambia http://www.4gambia.nl/
ABC St Holland Gambian Foundation https:/hollandgambian.wordpress.com
B Scholenplan Gambia http://www.scholenplangambia.nl
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Rotarychallenge http://www.rotarychallenge.nl
Nyodemax Foundation https://nyodemax.org
Nema oundation http://nemafoundation.be
MRC Holland Foundation
MRC Holland https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Mamaafrica for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Displaying 1–50 of 76 1 2
NederlandsEnglishDeutschFrançaisעִבְרִית