De VSG heeft heel wat leden, mensen die op persoonlijke titel of samen met anderen in stichtingen hun handen uitsteken om de ontwikkeling van Gambia, samen met haar bewoners een zetje in de rug geven.

Hier een overzicht van de deelnemende stichtingen. Wilt u meer weten. Neem gerust contact met ons op.

Stichting  Website
Yiriwaa Foundation http://www.yiriwaa.nl
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Twente Dakar http://twentedakar.nl
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Gambia Grows Foundation https://www.thegambiagrows.org
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Take Care Foundation Gambia http://www.takecarefoundationgambia.com
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
Stichting You and me for Gambia http://youandmeforgambia.com
Stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting Vrienden van Allahein Foundation
Stichting voor Kansarme ondernemers in ontwikkelingslanden https://stichting-svko.jimdosite.com/
Stichting Triple C https://triplecgambia.nl/
Stichting The Future Gambia https://thefuturegambia.nl/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
Stichting Smile2Gambia http://www.smile2gambia.nl
Stichting Secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Marent School http://www.stichtingmarentschool.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Humanitaire Hulp Gambia https://www.stichtinghumanitairehulpgambia.nl/
Stichting Hulp voor Gambia
Stichting Huis van Marabout http://www.huisvanmarabout-gambia.nl
Stichting Holland Gambian Foundation https://hollandgambian.wordpress.com/
Stichting Hand to hand https://www.stichtinghandtohand.nl/
Stichting Gambian Aid Foundation https://www.metgafbouweninafrika.nl/
Stichting Elburg helpt Gambia https://www.elburghelptgambia.nl/
Stichting Dohantu http://dohantu.nl
Stichting Chef http://www.stichtingchef.nl/
Stichting Care for Gambia https://careforgambia.com/
Stichting Buganala https://www.buganala.nu/
Stichting Brufut Vooruit https://stichting-brufut-vooruit.jimdosite.com/
Stichting Bouwen http://stichtingbouwen.nl
Stichting Bennie Helpt Gambia https://benniehelptgambia.org/
Samen helpen we The Gambia http://samenhelpenwethegambia.nl/
Rotary Challenge http://www.rotarychallenge.nl
Restaurant Tulkuya Signs https://www.facebook.com/Tulkuya/
Pallas Divera https://www.pallasdivera.org/
Nema Foundation http://nemafoundation.be
MRC Holland Foundation https://www.mrcholland.com/about-us/foundation
Mama Africa for Gambia https://mamaafricaforgambia.com/
Learn2Learn en Travel2learn http://learn2learn.nl
Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Jappaleh Foundation https://www.jappalehfoundation.com/
Hearing Gambia Foundation https://www.hearinggambiafoundation.com/
Happy Family Foundation https://tinyurl.com/trwnthh
Handen Ineen Voor Gambia http://www.gambia-hah.nl/
Go for Gambia http://goforgambia.org
Gamrupa Europe http://gamrupa.org
Gambia naar School http://gambianaarschool.nl
Gambia Experience http://gambiaexperience.nl/
Future4all http://www.future4all.org
Future Dreams Gambia http://futuredreamsgambia.nl
Fun Foundation http://www.fun-foundation.nl
Foundation Casa Gambia Nederland https://casa-gambia.org/
Floortje voor Fatou http://www.floortjevoorfatou.nl/
Empowering Skills Foundation https://www.empoweringskillsfoundation.org/
Empowering Girls Gambia https://www.empoweringgirlsgambia.nl/
Dawda Stichting Gambia https://www.dawdasg.nl/
Container Naar Gambia http://containernaargambia.com
Care foundation The Gambia http://www.carefoundationthegambia.nl
Burong Development https://www.facebook.com/BurongDev/
Building on Education http://buildingoneducation.nl
Bouwstenen voor Gambia http://www.bouwstenenvoorgambia.nl/
Bonfari https://www.bonfari.net/
4Gambia http://www.4gambia.nl