Deze charitatieve organisaties zijn lid van VSGambia, zij vertegenwoordigen elk een veelvoud aan helpende handen.

De VSG is vooral een vereniging van mensen, die binnen hun eigen organisatie of individueel, The Gambia een warm hart toedragen en de handen belangeloos uit de mouwen steken!

Een volledige lijst met alle leden vind je bij “Mijn VSG”

Displaying 1–30 of 78 1 2 3
Stichting  Website of Facebook
yiriwaa http://www.yiriwaa.nl
Wheels4africa http://www.wheels4africa.nl
VSGambia http://vsgambia.com
Two Billioneyes http://www.twobillioneyes.org
Twente Dakar http://twentedakar.nl
Tulkuya Signs Restaurant door dove vrouwen. https://www.facebook.com/Tulkuya/
The Heart for Gambia Foundation http://hartvoorgambia.nl
The Gambian Children First http://www.gambianchildren.nl
The Gambia grows http://www.thegambiagrows.org
The fountain kinderproject http://www.gambiahelpers.be/
Tandheelkundige Hulp Gambia http://www.tandheelkundigehulpgambia.nl
Support Mental Health Care Tanka Tanka http://supporttankatanka.com
stichting Westland4Gambia http://westland4gambia.nl
Stichting Vrienden van Allahein Foundation https://www.stichtingallaheingambia.nl/
stichting Tumani Tenda Development Fund http://tumanitenda.nl
Stichting Triple C https://tinyurl.com/vn5smgh
Stichting Townships https://www.townshipssa.com/
Stichting Sponsorkind Gambia https://www.sponsorkindgambia.nl/
stichting smile2gambia https://www.facebook.com/smile2gambia/
stichting secondhome http://stichtingsecondhome.nl
Stichting Ontwikkel met Gambia http://Geen%20website%20of%20Facebook
Stichting Mbenyokono http://mbenyokono.nl
Stichting Maladah Gambia http://www.stichtingmaladahgambia.nl
Stichting Kinderkracht http://kinderkracht.org
Stichting Kinderhulp Gambia http://www.kinderhulpgambia.nl
Stichting Kinderen van Lamin http://www.kinderenvanlamin.nl/
Stichting Karamba http://www.stichtingkaramba.nl/
Stichting Happy Gunjur https://www.happygunjur.nl/
Stichting Gambiakids https://www.gambia-kids.nl/
Stichting Gambiachild https://www.gambiachild.nl/
Displaying 1–30 of 78 1 2 3